UA-149531980-1
יצירת קשר

בעלים - איזי (יצחק) בלנק
izy@blankland.net

מזכירות - פנינה חריף
Pnina@blankland.net

אולגה ריידרמן - אדריכל ראשי / ראש צוות 
olga@blankland.net

זהר שמשי - ראש צוות 
zohar@blankland.net

זיו ויינמן - ראש צוות
Ziv@blankland.net

אלונה פטחובה - אדריכלית
Alona@blankland.net

דנה חרון - אדריכלית  נוף
Dana@blankland.net

קרן אייזיק - טכנאית נוף 
keren@blankland.net

נטע ויינריב -  הנדסאית נוף  
Neta@blankland.net

רון כהן - סטודנטית לאדריכלות נוף
Ron@blankland.net

איזי בלנק אדריכלי נוף בע"מ, רח' כנרת 13, בני ברק 51201
טל: 03-6160016, פקס: 03-5799961

מאשר קבלת דיוורים מאתר איזי בלנק